#1 Zájezd
LUNA FESTIVAL

Nejlepší termín? Jedeme soukromým párty vlakem
na Zrće.

DOPRAVA alias PARTY UŽ VE VLAKU, nechybí pohodlí pro všechny. Zažiješ s námi legendrární kalbu již na palubě vlaku a seznamíš se s ostatními!

Zažij poprvé v historii soukromý vlak PARTY EXPRESS na ZRĆE. Čtyřdenní maraton, aneb jednou nohou v pekle. Všichni party people do pozoru, protože to tady ještě nikdy předtím nebylo. A Ty u toho teď nesmíš chybět! Zažiješ s námi unikátní jízdu party vlakem, užiješ si kalbu již na palubě a seznámíš se s ostatními! ZRĆE BEACH jistě už znáš, ale představ si, že Tě tam poprvé v historii odvezeme soukromým PARTY VLAKEM, kde alkohol poteče proudem, zahrají Ti nejlepší CZ/SK DJ´s a zatančí krásné gogo tanečnice. Než ale padne půlnoc a rozsvítí se disco koule, těšit se můžeš na Hip hop live show. Bude to jedním slovem LEGENDARY.

Výběr balíčku

Vyber si v jakém stylu chceš cestovat.

Základní balíček

 • Cesta vlakem tam a zpět, na výběr z několika možností
 • Welcome drink
 • Transfer do Novalji a zpět
 • Ubytování v Novalje, na výběr z několika možností
 • Party průvodce
 • Společný program

Cena od 7 590 Kč

Balíček s ubytováním a vstupenkou

 • Cesta vlakem tam a zpět, na výběr z několika možností
 • Welcome drink
 • Transfer do Novalji a zpět
 • Ubytování v Novalje, na výběr z několika možností
 • Vstupenka na festival APOKALYPSA nebo SUMMER OF LOVE
 • Vstupenka na PARTY BOAT
 • Plážový party batůžek
 • Party průvodce
 • Společný program

Cena od 8 790 Kč

Balíček PREMIUM s ubytováním a vstupenkou

 • Cesta vlakem tam a zpět, na výběr z několika možností
 • Welcome drink
 • Transfer do Novalji a zpět
 • Ubytování v Novalje, na výběr z několika možností
 • Vstupenka na festival APOKALYPSA a SUMMER OF LOVE
 • Vstupenka na PARTY BOAT
 • Plážový party batůžek a kšiltovka
 • Party průvodce
 • Společný program

Cena od 9 390 Kč

Co s námi zažijete?

RETRO MUSIC HALL alias PÁRTY S DJ´S UŽ NA PALUBĚ! Zažij s námi legendární kalbu již na palubě a seznam se s ostatními!

Před vycestováním do Chorvatska bývá největším strašákem cesta, ale tentokrát Ti uteče tak rychle, že nebudeš chtít vystoupit. Už cestou poznáš nové party people a zakalí s Tebou naši párty průvodci. Těšit se můžeš na vymezlené sety našich DJ´s, kteří Ti zahrajou v klubu Kalypso, Rocks a také na party boat. Přidej se k nám na tento párty maraton a my Ti slibujeme, že nudit se rozhodně nebudeš! 

Festivaly

Nadcházející festivaly v dané termínu

CZECHOSLOVAKIA GOES ZRĆE, novorozený festival

Zakalíš na našem 2denním československém festivalu. Představujeme Ti největší EDM a TECHNO mejdan na Zrće!

Centrem dění se stane fenomenální beach klub Kalypso, který je populární nejen díky své unikátní výzdobě, ale také nezapomenutelným pohledem na západ slunce nad mořskou hladinou. Novinkou klubu bude i druhá stage pod názvem Tattva, kde se můžeš těšit na hudební styl house a tech-house. Na hlavním pódium pak v jeden den poslechneš TECHNO a druhý den EDM. Chybět nebudou přední světová jména, která hýbou tanečním světem. Připrav se na velké množství zahraničních umělců a support z české a slovenské scény. Samozřejmostí je i nespoutaná a unikátní atmosféra, která přichází s tímto legendárním party místem. Vibe, který ohromí i ty nejzkušenější party people. Slunce, moře, pláž a ten největší letní mejdan roku 2022, přesně to bude Czechoslovakia goes Zrće.

Doprava

Na Zrće Tě dovezeme pohodlně a bez starostí. První krok do "pekla" Tě čeká na nástupišti v Praze, Pardubicích, Brně a Bratislavě.

Cesta a zábava

Ta pravá jízda začíná hned jak nastoupíš do Party Expressu. Poznej nové přátele a užij si zábavu už na palubě.

Komfort

Komfortní pohodlí, moderní a klimatizovaný prostor.
To vše Ti můžeme slíbit pokud pojedeš s námi.

Drinky a občerstvení

Hlady ani žízní Tě rozhodně nenecháme umřít, takže tentokrát si řízečky sebou nezabaluj.

Toaleta

Samozřejmě pokud se pije, tak se chodí na záchod. Takže si dojdeš, pokud bude potřeba.
 

Ubytování zn. ideál

Ubytování v apartmánech v Novalji jen pár kroků od moře, restaurací a barů! Z vlastní zkušenosti moc dobře víme, jak je důležité, aby si člověk po party řádně odpočinul a načerpal energii na další večírek. Dej si na terásce nohy nahoru, vychutnej si v klidu a v soukromí šlofíka, hoď se do parády a buď ready na další jízdu.

Apartmány Novalja

Na Zrće již nějakou dobu jezdíme. Vybíráme apartmány, které jsou čisté, útulné a hlavně blízko moře. Opravdu se nestane, že bychom Tě ubytovali v zastrčeném hostelu.

Spojení na Zrće

Z nedaleké Novalji pendluje pravidelně autobus přímo na pláž Zrće. Na denní i večerní párty se tak vždy dostaneš včas a bez čekání do 10minut.

 

Volný čas

Ne každý chce tančit celý den. Pokud chceš relax, v blízkosti je malebná promenáda, kde si nakoupíš suvenýry. Nebo sebou plácni k moři na městskou pláž.
 

Stravování

V celé Novalji si můžeš vybírat z celosvětových kuchyní a neminou Tě ani místní chorvatské speciality. Zpříjemni si svůj čas na jídle výhledem na moře.
 

Program aka zábava nikdy nekončí

Nudit se s námi rozhodně nebudeš! Pro účastníky zájezdu chystáme společný doprovodný program, takže když nebudeš chtít, nikdy nebudeš o samotě! PARTY PRŮVODCI stmelí všechny pařmeny a pařmenky dohromady, seznámíš se tak s ostatními a zakalíme společně. Rozhodně se Ti nestane, že bys neměl/a s kým jít do klubu, nebo k moři. Říkal někdo panáky zdarma? No jasně, ani ty tě neminou. Tak na zdraví a na nejlepší party dovolenou ever!

PartyBoat

Každý rok organizujeme párty na lodi, kde alkohol teče proudem a o hudbu se starají naši DJs. Čekají Tě pěnová děla a skočit si můžeš do moře odkud chceš.

Párty průvodci

Celou akcí Tě budou provázet naši párty průvodci. Nemusíš se bát, že by si někde pařil sám. Kolektiv tmelíme a o každého se staráme. Klidně i individuálně.

Drinky zdarma

Ano, ani ty Tě neminou. Ve spolupráci s našimi partnery máme vždy na výběr z několika různých drinků.
Takže se těš!
 

Doprovodný program

Tmelíme partu dohromady, a proto chystáme každý den doprovodný kalící program. Nech se překvapit!


Stále jsi se nerozhodl jestli s námi pojedeš?
Tak koukni co tě čeká na ZRĆE

Váš názor je důležitý

Co můžeme na webu zlepšit?