Párty rozlučky pro každou příležitost

Párty rozlučky umíme zařídit

Končíte školu? Čeká Vás organizace rozlučky se svobodou nejlepšího kamaráda? Nebo se stěhujete do zahraničí a rádi byste se ještě potkali se svými známými? Šetřete čas a energii. Kompletní akci za Vás připravíme. Večírek v limuzíně, ve vzduchu, vystoupení oblíbeného interpreta nebo klubovou akci s jedinečnou show. Vůbec nezálěží z jaké části republiky pocházíte, stačí se nám ozvat, sepsat Vaše představy a let's go to the party!

Párty rozlučky na Zrće

Anebo s námi pojeďte k moři! Na Zrće, ostrov hudebního ráje, tvojí bandu dovezeme naším partyexpressem (na vlak můžete naskočit od Prahy přes Pardubice, Brno až Blavu). Po cestě poznáte nové kámoše a v cíli si užijete party s DJs, drinky, slunění i koupačku z lodi.

Co vše umíme zařídit?

Rozlučka se svobodou

Tradiční pánská zapíječka ve vyhlášeném baru, výlet na farmu s koňmi pro nevěstu. Zajistíme vše, od místa, programu, dopravy až po nezapomenutelný zážitek.

Pomaturitní večírek

4 roky spolu, maturitní vysívko doma.. To si žádá super odměnu! Takový adrenalinový sjezd řeky zakončený zahradní párty pod hvězdami? Proč ne :).

Narozeninová párty

Tady není, co vymýšlet.. Vyberte si akci z naší nabídky, sbalte plavky, opalovák a vyrazte s námi do Chorvatska. Na párty, při které stihnete chytnout bronz a bezpochyby poznat i nové kámoše.

Firemní akce

Fúze, odchod kolegy, úspěšný obchodní rok, vánoční večírek.. Nekonečno důvodů, proč uspořádat akci, na kterou si nás zavolejte.

Ozvěte se nám!

Rozlučky jsme pro Vás můžeme plánovat v jakémkoliv termínu.

Váš názor je důležitý

Co můžeme na webu zlepšit?