Zjisti, co je „Chorvatská Ibiza“, proslulá jako
#zrćebeach.

Poprvé na Zrće

Nikdy jsi na Zrće nebyl a nevíš, co tě čeká? Postupně všem představíme prázdninovou party lokalitu. Světově známí DJs ti zahrají své nadupané sety na odpoledních pool party, party boat a večerních festivalech.

Party Express

Nepropásni ani jeden z našich dvou zájezdů. V červenci se podíváme na Luna festival a v srpnu zakončíme léto s Czechparties. Jsme párty nadšenci, kteří mají rádi zábavu stejně jako ty.

Zrće Beach

Poznej s námi nejatraktivnější ostrov v Chorvatsku proslulý celosvětově známými kluby. Rozlehlá oblázková pláž Zrće s azurovým mořem Tě ohromí svou čistotou a atmosférou. Zážitek z dovolené na Pagu můžeš umocnit taky sportovními aktivitami a výlety.
Nebo ochutnávkou drinků ze zdejších barů za doprovodu hudební tvorby známých DJs a interpretů, kvůli kterým se sem každoročně sjíždějí hlavně mladí party people.

Novalja

Lepší lokalitu u moře na bydlení rozhodně v okolí nenajdeš. Ubytuj se s námi v malebném přístavním městečku Novalja.
Projdeš se po promenádě s výhledem na moře a skočíš si na místní speciality do vyhlášených restaurací.

Festivaly

Odstartuj léto u moře na 5 denním fesťáku. Na souši i na lodi, ve dne v noci našlapaná elektro i rapová muzika. To vše přináší Luna nebo Zrće festival.

U nás v ČR už letní počasí pomalu končí. V Chorvatsku na našem druhém zájezdu ale ještě ne! Drinky, moře, sluníčko, párty, párty a párty až do ranních hodin… Máš snad lepší plán, jak zakončit prázdniny?

Party Boat

ALL INCLUSIVE PARTY BOAT, aneb nejlepší zážitek. Skoč si lomeňáka do vody, pij, co hrdlo ráčí a tancuj jako zvíře! Nedokážeme si představit, co by to bylo za párty dovolenou, kdybychom nemohli zažít plavbu na párty lodi. PARTY BOAT vnímáme jako jeden z těch nejlepších zážitků na ZRĆE BEACH.

TERMÍNY PRO ROK 2023

Omrkni naše termíny a vyber si, na který se přidáš. O zábavu nebude nikdy nouze!

První vlna

#1
LUNA FESTIVAL

10.7. - 14.7.2023

PROMO KÓD: PE10

První vlna

Sleva 10% při zadání promo kódu.

První vlna

#2
SUMMER CLOSING
s Czech Parties

25.8. - 31.8.2023

Zrće Beach

První vlna

Cena od 4 990 Kč

Náš tým

Párty průvodci s Tebou zakalí a naši DJs Ti zahrají.

MEJSI

DJ & Průvodce

DEADLY GROOVE

DJ & Průvodce

VENIS

Moderátor

SAXOFRANCIS

DJ

Váš názor je důležitý

Co můžeme na webu zlepšit?